Hakkımızda

 

 

       

 1905'te Franz Ritter, ritterwerk'i Münih'in eteklerinde küçük bir garajda kurdu.

Franz Ritter başlangıçta, hala paslanmaz çeliğin olmadığı bir dönemde büyük önem taşıyan bıçak temizleme makinelerini geliştirdi. Bu cihazla, henüz paslanmaz olmayan bıçak ağızları pastan arındırılabilir. Ritter bıçağı temizleme makinesi, paslanmaz çeliğin piyasaya sürülmesinden önce 1.000.000'den fazla satıldı.

Ancak ritterwerk'in bugünkü başarı öyküsünün temeli, ilk ekmek kesme makineleri ile yaklaşık 30 yıl sonra atıldı. O zamanlar modern olan cihazların birçoğu, 70 yıldan fazla bir süre sonra, birçok evde bugün hala hizmette

Rterterde dilimleme geleneği, eski el kranklı ekmek dilimleyiciden elektrikli sürücüye, kendinden destekli ve eğimli yapıda mevcut çok amaçlı dilimleyiciye kadar uzanır.
Zamanın çocuğu olan ritterwerk, Bauhaus genini taşır. Contura 3 çok amaçlı kesici  2008 yılında üretildiğinde, tüm işlevselliğiyle yeni tasarım standartları belirledi.

2010'da yanardağ, muhtemelen dünyadaki en dar ekmek kızartma makinesini takip ediyor. Fontana 5 su ısıtıcısının  şekli ve rengi, küçültülmüş, saf, net ve zamansız Bauhaus görünümüne sadık kalır. Kahve makinesi cafena 5 , modern tasarımla çevre dostluğunu birleştiren kahvaltı setini tamamlıyor: Üç ürüne de “Blue Angel” çevre etiketi verildi. Asil el blenderi stilo 7 birçok avantajı bir araya getirir: can sıkıcı kablolar gerektirmez, değiştirilebilir pili sayesinde özellikle sürdürülebilirdir ve ince tasarımı sayesinde ritter aralığına mükemmel bir şekilde uyar.


Yerleşik veya masa modeli olarak ritter ürünleri yemeklerimizin günlük hazırlanmasını kolaylaştırır. ritter, pratik mutfak mobilyalarını Bauhaus'a göre optimize etmeyi hedefliyor. Ritterwerk, daha fazla yerleşik çözümle, ancak özellikle çekmeceye yönelik ilk yerleşik ekmek kızartma makinesiyle yenilikçi ve öncüdür. 

Orta ölçekli şirket, Michael Schüller'in yönetimi altında, yalnızca Almanya'da geliştiriyor, tasarlıyor ve üretiyor. 

Ritter'de "Made in Germany" sadece iş yeri olarak Almanya'yı değil, aynı zamanda yüksek kaliteli malzeme ve işçiliği ifade eder ve ürünlerin dayanıklılığını garanti eder.Her yıl Gröbenzell'deki şirket konumunda binlerce cihaz üretilir ve satılır. 

   Ritterwerk Türkiye distribütörü olarak güvenli ve  sorunsuz bir alışveriş deneyimini sağlamanızı garanti ediyoruz.

 

İstek listenize yeni eklendi:
Bu ürünü sepete yeni eklediniz: